Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Barwa światła | Neutralny |
| Kształt | okrągły |
| Moc | 18W |
| Rodzaj montażu | nawierzchniowy |
| Klasa odporności | IP65 |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Die Leuchte kann im Innen- und Außenbereich eingesetzt werden, befestigt an der Gebäudefassade. Die Schutzart IP65 ermöglicht den Einsatz in Räumen mit hoher Luftfeuchtigkeit, wie zum Beispiel Badezimmern. Perfekt für die Beleuchtung von Veranden, Treppenhäusern und Fluren. Das Gehäuse besteht aus UV-geschütztem Kunststoff, der ein Vergilben verhindert. Es ist resistent gegen mechanische Schläge und andere Umgebungsbedingungen.

| Napięcie zasilania | AC 220-240 V |
| Częstotliwość pracy | 50/60 Hz |
| Moc w trybie włączenia | 18 W |
| Strumień świetlny oprawy | 1440 lm |
| Użyteczny strumień świetlny źródła światła (Φuse) | 1900 lm |
| Wymiary | 220 x 220 x 65 mm |
| Temperatura barwowa | 5000K, biały neutralny |
| Kąt rozproszenia | 120° |
| Żywotność | 25000 h |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | 20000 |
| Klasa energetyczna | F |
| CRI | > 80 |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Gwarancja | 2 lata |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.