Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Typ | Gniazdo |
Gniazdo zintegrowane z przewodem o długości 12cm w podwójnej izolacji.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Gniazdo zintegrowane z przewodem o długości 12cm w podwójnej izolacji. Umożliwia bezpieczny, rozłączalny montaż typowych obwodów zasilania świecących taśm LED. Umożliwia łączenie obwodów bez lutowania.
| Napięcie znamionowe | do 24V |
| Pierścień zewnętrzny | 5,5 mm |
| Pierścień wewnętrzny | 2,1 mm |
| Długość przewodu | ok 12 cm |
| Materiał | polipropylen |
| Deklaracje bezpieczeństwa | CE, RoHS, IP20 |
| Gniazdo zasilania | 2,1/5,5 mm |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.