Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
dużo
|
| Rodzaj | Pilot/Panel |
| Grupa | MiBoxer |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Pilot MiBOXER C3 umożliwia zdalne sterowanie jasnością i temperaturą barwową oświetlenia LED. Działa w oparciu o bezprzewodową technologię RF 2,4 GHz, zapewniając stabilne połączenie z odbiornikami i oprawami serii MiBoxer/Mi-Light w zasięgu do 30 metrów.
Urządzenie pozwala regulować parametry światła za pomocą intuicyjnych suwaków dotykowych, co zapewnia wygodę obsługi i szybkie dopasowanie oświetlenia do potrzeb. Pilot C3 można sparować z nieograniczoną liczbą odbiorników, co daje pełną elastyczność konfiguracji. Dzięki magnetycznej podstawie pilot można łatwo umieścić w wygodnym miejscu, zawsze w zasięgu ręki.

Sterowanie 1 strefą przy uzyciu jednego pilota.
Parowanie pilota z odbiornikiem jest niezwykle proste. Należy wykonać czynność odłączenia głównego zasilania od odbiornika (1), a następnie podłączyć ponownie zasilanie, gdzie w ciągu 3 pierwszych sekund krótko przytrzymać odpowiednio wcześniej wybrany kanał na pilocie (2). Efektem poprawnego sparowania urządzeń będzie trzykrotne mrugnięcie taśmy LED (3).

Schemat parowania odbiornika z pilotem
| Zasilanie | 2xAAA (3V) |
| Wymiary | 37.5 x 15 x 140 mm |
| Zasięg pracy | 30 m |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 15μA |
| Częstotliwość | 2.4 GHz (2400–2483,5 MHz) |
| Liczba stref | 1 |
| Temperatura pracy | -10~40℃ |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.