Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
średnio
|
| Moc | 12 W |
| Napięcie | 12 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
Moduł zasilacza metal case 12V 12W IP20 ultra slim
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Zasilacze ULTRA SLIM to produkty przeznaczone do zasilania taśm i źródeł światła LED o napięciu 12V.
Charakteryzują się niewielkimi wymiarami oraz małą wagą.
| Moc | 12W |
| Napięcie wejściowe | AC 170-230V |
| Napięcie znamionowe | 12V |
| Temperatura pracy | max.65°C |
| Wymiary [dł. × szer. × wys.] | 170x18x18 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Certyfikaty | CE |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.