Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Moc | 250 W |
| Napięcie | 12 V |
| Klasa szczelności | IP67 |
Jednowyjściowy hermetyczny zasilacz o mocy 250W.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Zasilacz impulsowy o mocy 250W i napięciu 12V, charakteryzują niewielkie wymiary, dzięki którym znajdzie zastosowanie przy instalacjach o ograniczonej przestrzeni.
Zwiększony stopień ochrony IP 67, powoli na montaż zasilacza w miejscach o zwiększonym poziomie wilgotności, a także bezpośrednim kontakcie z wodą.
Parametry techniczne:
| Napięcie wejściowe: | 170~250V |
| Napięcie wyjściowe: | 12V DC |
| Prąd znamionowy: | 20,83 A |
| Moc znamionowa: | 250 W |
| Temperatura pracy: | -20°C ÷ 60°C |
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.