Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Moc | 300 W |
| Napięcie | 12 V |
| Klasa szczelności | IP67 |
Wodoodporny zasilacz 12V 300W dedykowany do zasilania żarówek i taśm LED.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Parametry techniczne:
| Napięcie wyjściowe | 12V DC prądu stałego |
| Maksymalna moc wyjściowa | 300W |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zabezpieczenia | nadprądowe, nadnapięciowe, zwarciowe, termiczne, przeciążeniowe |
| Obudowa | Aluminiowa, całkowicie wodoodporna i wodoszczelna |
| Certyfikaty | RoHS, CE |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.