Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
mało
|
| Moc | 80 W |
| Napięcie | 12 V |
| Klasa szczelności | IP67 |
Wodoodporny zasilacz 12V 10W dedykowany do zasilania żarówek i taśm LED.
Zasilacz idealnie nadaje się do montażu w puszce elektrycznej fi 60 mm.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Zasilacze impulsowe z serii S67 to produkty przeznaczone do zasilania szerokiej gamy urządzen o napięciu 12V i 24V.
Produkty mogą być stosowane w pomieszczeniach o zwiększonym ryzyku zawilgocenia ze względu na stopień ochrony IP67.
| Moc | 80W |
| Napięcie | 12V |
| Prąd | 6,7A |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Wymiary | 148x57x17mm |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.