Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
średnio
|
| Moc | 80 W |
| Napięcie | 12 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
Wewnętrzny modułowy zasilacz napięciowy LED 12V DC.
Maksymalna moc wyjściowa - 80W.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Zasilacz impulsowy o napięciu wyjściowym 12V DC.
Zasilacz przeznaczony jest do urządzeń elektrycznych zasilanych napięciem stałym 12V DC.
Zasilacz cechuje wąska konstrukacja typu SLIM
Dane techniczne:
| Moc zasilacza | 80W |
| Maksymalne natężenie prądu | 6.67A |
| Napięcie pracy | 12V |
| Stopień wodoszczelności | IP20 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.