Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Moc | 30 W |
| Napięcie | 12 V |
| Klasa szczelności | IP67 |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Wodoodporny zasilacz 12V DC 30W dedykowany do zasilania żarówek i taśm LED. Zasilacz idealnie nadaje się do montażu w puszce elektrycznej podtynkowej.
Parametry techniczne:
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Moc | 30W |
| Prąd znamionowy wyjściowy | 2,5A |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zabezpieczenia | przeciążeniowe (OCP), przepięciowe (OVP), przeciwzwarciowe (SCP), termiczne (OTP) |
| Wymiary | Ø50 x 23mm |
| Certyfikaty | RoHS, CE |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.