Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Barwa światła | Neutralny |
| Kształt | okrągły |
| Moc | 48W |
| Rodzaj montażu | nawierzchniowy |
| Klasa odporności | IP44 |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Oprawa przeznaczona do stosowania jako główne źródło światła w pomieszczeniach. Lampy charakteryzują się konstrukcją wykorzystującą diody LED oraz soczewki optyczne. Dzięki temu światło w pomieszczeniu jest łagodniejsze i przyjemne w odbiorze. Charakteryzuje się brakiem efektu migotania (flicker free). Podnosi to komfort użytkowania i chroni nasz wzrok przed przewlekłym zmęczeniem. Stopień ochrony IP44 pozwala na montaż w miejscach o podwyższonej wilgotności.

| Napięcie zasilania | AC 176-264 V |
| Częstotliwość pracy | 50/60 Hz |
| Moc w trybie włączenia | 48 W |
| Strumień świetlny oprawy | 4320 lm |
| Użyteczny strumień świetlny źródła światła (Φuse) | 5160 lm |
| Wymiary | 480 x 480 x 70 mm |
| Temperatura barwowa | 4000K, neutralny biały |
| Kąt rozproszenia | 120° |
| Żywotność | 25000 h |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | 20000 |
| Klasa energetyczna | F |
| CRI | > 80 |
| Klasa ochrony IP | IP44 |
| Gwarancja | 2 lata |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.