Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Barwa światła | Neutralny |
| Kształt | kwadratowy |
| Moc | 18W |
| Rodzaj montażu | wpuszczany |
| Klasa odporności | IP20 |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
A new generation of downlight fixtures. In the fixture, the diodes have been placed at the back and the LED plate has been moved to the rear. This makes the lamp more energy efficient. The driver has been integrated into the light source module, so no additional space is needed during installation. The outer shell is made of durable fireproof material. It is marked by the lack of flicker free effect. This raises the comfort of use and protects our eyesight from chronic fatigue. Constructed of materials that are not prone to yellowing during prolonged use. The variety of wattage in one series allows you to illuminate different rooms, according to their purpose, while maintaining a single style of decor.


| Napięcie zasilania | AC 220-240 V |
| Częstotliwość pracy | 50/60 Hz |
| Moc w trybie włączenia | 18 W |
| Strumień świetlny oprawy | 1500 Lm |
| Użyteczny strumień świetlny źródła światła (Φuse) | 2200 Lm |
| Wymiary | 224 x 224 x 28 mm |
| Temperatura barwowa | 4000K, neutralny biały |
| Kąt rozproszenia | 120° |
| Żywotność | 30000 h |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | 20000 |
| Klasa energetyczna | E |
| CRI | > 80 |
| Klasa ochrony IP | IP20 |
| Gwarancja | 2 lata |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.