Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Rodzaj | Pilot/Panel |
| Grupa | Mi-Light |
| Sterowanie | MONO |
| Sterowanie | RGB |
| Sterowanie | CCT |
Sterownik MiBOXER pozwalający na sterowanie aż 99 strefami oświetlenia.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Sterowniki MiBOXER pozwalają na sterowanie oświetleniem LED za pomocą fal radiowych o częstotliwości 2.4GHz. Sterownik można sparować z produktami serii MiBOXER – odbiornikami MiBOXER, żarówkami LED serii MiBOXER.
Sterownik MiBOXER pozwalający na sterowanie aż 99 strefami oświetlenia. Pilot wyposażony jest w wyświetlacz LCD, umożliwia kontrolę jasności oświetlenia, zmianę temperatury barwowej CCT oraz uzyskanie wybranego koloru z palety barw RGB. Sterowniki MiBOXER to produkty o nowoczesnym i modernistycznym wyglądzie oraz ciekawym i innowacyjnym sposobie działania. Seria MiBOXER to rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania, minimalizm ale również prostotę montażu.
| Zasilanie | 3*AAA (4,5V) |
| Wymiary | 72.5x18.4x195mm |
| Zasięg pracy | 30m |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 30uA |
| Częstotliwość | 2.4GHz |
| Liczba stref | 99 |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.