Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Rodzaj | Odbiornik |
| Grupa | Ściemniacze |
| Grupa | MiBoxer |
| Sterowanie | MONO |
| Sterowanie | RGB |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Sterownik LED COBALT Electro CS-5 wykorzystujący system sterowania PWM (modulacja szerokości impulsu) służy do sterowania źródłami światła. Posiada wbudowaną bramkę WiFi,która umożliwia regulację oświetlenia za pomocą aplikacji mobilnej TUYA Smart Life oraz jest kompatybilny z pilotami radiowymi RF 2,4GHZ.
| Napięcie wejściowe | 12V - 24V (5,5*2,1 mm wtyk DC) |
| Maksymalny prąd wyjsciowy | 15A (6A/kanał) |
| Temperatura pracy | -20 - 60°C |
| Tryb komunikacji | WiFi-IEEE 802.11b/g/n 2,4GHz |
| Zasięg RF | ≤30m |
| Częstotliwość PWM | 2kHz |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość | 123mm |
| Szerokość | 40mm |
| Wysokość | 30mm |
| Waga | 0,065kg |

Sterownik Cobalt Electro wejście

Sterownik Cobalt Electro wyjście
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.