Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Kolor obudowy szynoprzewody | Czarny |
| Długość szynoprzewody | 2 m |
| Ilość faz szynoprzewody | 1 |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
| Napięcie zasilania: | 220-240V 50Hz (AC) z sieci energetycznej |
| Moc elektryczna max: | 120W |
| Złącze zasilania: | styki współpracujące z dedykowanymi lampami |
| Kolor obudowy: | czarny |
| Wymiary i materiał: | 2000 x 35 x 20mm. Aluminium. |
| Stopień ochrony: | IP20, należy chronić przed wilgocią |
| Deklaracje bezpieczeństwa: | CE, RoHS |
| Gwarancja: | 2 lata |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.