Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 2400 LED |
| Rodzaj diod LED | COB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Neutralna |
| Napięcie | 24V |
| Moc | 10 W/m |
| CRI | 80 |
| Szerokość PCB | 8mm |
| Długość rolki | 5m |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Taśmy LED Standard z dwuletnią gwarancją to produkt przeznaczony do zastosowań półprofesjonalnych i przemysłowych. Osiągi taśm są uśrednione i odpowiadają standardowym parametrom wydajności obecnym na rynku. Dzięki dobremu dopasowaniu ceny do jakości, taśmy LED Standard są częstym wyborem kupujących.
Taśmy LED pozwalają na montaż oświetlenia LED nawet tam, gdzie przestrzeń montażowa jest znacznie ograniczona. Dzięki niewielkim rozmiarom i elastyczności, pozwalają na budowę oświetlenia akcentowego w załamaniach powierzchni, we frezach i wnękach meblowych czy w specjalnie przygotowanych otworach w ścianach i sufitach.
Neutralna barwa taśmy LED może służyć jako źródło światła w pomieszczeniach, w których spędzamy dłuższy czas. Barwa neutralna ma dość obojętny wpływ na zmęczenie oczu dlatego może być rozwiązaniem w pomieszczeniach, w których łączymy pracę z aktywnością codzienną jak nowoczesne kuchnie otwarte na przestrzeń wypoczynkową.
Taśma LED IP20 to standardowa taśma przeznaczona do montażu w miejscach nienarażonych na zachlapanie i kontakt z wodą lub parą wodną.

Taśmy LED o napięciu 24V to coraz bardziej popularny wybór wśród profesjonalistów projektujących systemy oświetlenia LED. Dzięki zastosowaniu podwyższonego napięcia, taśmy LED pozwalają na zastosowanie dłuższych odcinków bez ryzyka spadków napięcia, które objawiają się niesymetrycznym natężeniem światła na całym odcinku paska LED. Należy pamiętać, że wybór taśmy LED 24V związany jest z doborem odpowiedniego zasilacza LED.
Montaż taśm LED wymaga zasilacza LED pozwalającego na przekształcenie napięcia sieciowego w niskie bezpieczne napięcie wyjściowe odpowiadające napięciu taśmy LED. Dobierając zasilacz, pamiętaj o obliczeniu odpowiedniej mocy zasilacza.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.