Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
mało
|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 2400 LED |
| Rodzaj diod LED | COB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Biała ciepła |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 10 W/m |
| CRI | 80 |
| Szerokość PCB | 8mm |
| Długość rolki | 5m |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Taśmy LED z serii Standard to ekonomiczne taśmy LED do zastosowań półprofesjonalnych. Wszędzie tam, gdzie wymagania projektu akceptują uśrednione osiągi taśm LED wraz ze standardową dwuletnią gwarancją, taśmy LED z serii Standard będą idealnym wyborem.
Taśma LED dzięki swojej niewielkiej szerokości może być montowana niemal w każdym miejscu. Dzięki szerokiej dostępności barw i kolorów może służyć jako oświetlenie dekoracyjne lub stanowić część głównego oświetlenia zadaniowego. Dodatkowe zastosowanie profili pozwala na stworzenie rozbudowanych instalacji świetlnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
Światło o barwie białej ciepłej to światło sprzyjające odpoczynkowi i relaksowi. Sprawdzi się w mieszkaniach, w restauracjach i wszędzie tam, gdzie odpoczywamy.
Taśmy IP20 to taśmy, które nie posiadają ochrony przed wodą. Nie są zalecane do stosowania w miejscach o podwyższonej wilgotności. Brak silikonowej osłony powoduje, że taśma lepiej odprowadza ciepło, co przekłada się na dłuższą żywotność taśm LED.

Montaż Taśmy LED łączy się z koniecznością zastosowania zasilacza do LED pozwalającego na uzyskanie niskiego napięcia wyjściowego odpowiadającego napięciu użytej taśmy LED. Wybierając zasilacz LED musimy pamiętać również o obliczeniu koniecznej mocy zasilaczy.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.