Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
dużo
|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 2400 LED |
| Rodzaj diod LED | COB |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Biała zimna |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 10 W/m |
| CRI | 80 |
| Szerokość PCB | 8mm |
| Długość rolki | 5m |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Seria taśm Standard to ekonomiczna wersja taśm LED. Taśmy tej serii mogą być stosowane tam, gdzie wymagania dopuszczają uśrednione osiągi taśm LED. Objęte są standardowa, dwuletnią gwarancją.
Taśma LED dzięki swojej niewielkiej szerokości może być montowana niemal w każdym miejscu. Dzięki szerokiej dostępności barw i kolorów może służyć jako oświetlenie dekoracyjne lub stanowić część głównego oświetlenia zadaniowego. Dodatkowe zastosowanie profili pozwala na stworzenie rozbudowanych instalacji świetlnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
Światło w barwie białej zimnej wprowadza do pomieszczenia poświatę w delikatnym, błękitnym odcieniu. Taśma może być stosowana w miejscach, w których ważne jest skupienie.
Taśma LED która nie jest zabezpieczona przed działaniem wody oraz cząstek stałych. Taśma nie powinna być stosowana w miejscach o podwyższonej wilgotności.

Montaż Taśmy LED łączy się z koniecznością zastosowania zasilacza do LED pozwalającego na uzyskanie niskiego napięcia wyjściowego odpowiadającego napięciu użytej taśmy LED. Wybierając zasilacz LED musimy pamiętać również o obliczeniu koniecznej mocy zasilaczy.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.