Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
średnio
|
| Klasa szczelności | IP65 |
| Rodzaj diod LED | SMD 2835 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Biała ciepła |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 9,6 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Długość rolki | 25m |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Taśmy LED z serii Standard to ekonomiczne taśmy LED do zastosowań półprofesjonalnych. Wszędzie tam, gdzie wymagania projektu akceptują uśrednione osiągi taśm LED wraz ze standardową dwuletnią gwarancją, taśmy LED z serii Standard będą idealnym wyborem.
Taśma LED dzięki swojej niewielkiej szerokości może być montowana niemal w każdym miejscu. Dzięki szerokiej dostępności barw i kolorów może służyć jako oświetlenie dekoracyjne lub stanowić część głównego oświetlenia zadaniowego. Dodatkowe zastosowanie profili pozwala na stworzenie rozbudowanych instalacji świetlnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
Światło o barwie białej ciepłej jest zbliżone do światła tradycyjnych żarówek. Ciepłe światło wprowadza przytulny klimat do pomieszczenia.
Taśmy LED IP65 pokryte są silikonową warstwą, która chroni je przed kontaktem z wilgocią. Taśmy te mogą być stosowane w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Montaż taśm LED wymaga zasilacza LED pozwalającego na przekształcenie napięcia sieciowego w niskie bezpieczne napięcie wyjściowe odpowiadające napięciu taśmy LED. Dobierając zasilacz, pamiętaj o obliczeniu odpowiedniej mocy zasilacza.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.