Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Rodzaj diod LED | SMD 2835 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Neutralna |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 9,6 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Długość rolki | 50m |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Taśmy LED z linii Standard posiadają uśrednioną wydajność odpowiadającą zapotrzebowaniu podczas instalacji półprofesjonalnych i przemysłowych systemów oświetlenia LED. Są częstym wyborem konsumentów w związku z ekonomicznym poziomem cen. Objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Taśmy LED, dzięki swoim rozmiarom i elastyczności, mogą być stosowane niemal w każdym dostępnym miejscu. Doskonale sprawdzą się jako oświetlenie dekoracyjne mieszkań, domów oraz przestrzeni komercyjnych. Przy wykorzystaniu różnorodności pasujących zasilaczy LED, w tym również zasilaczy wtyczkowych, mogą być montowane na każdym etapie wykończenia.
Barwa biała neutralna to najbardziej uniwersalna barwa światła. Znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Światło o tej barwie jest najmniej męczące dla oczu, dlatego może być stosowane w pomieszczeniach w których przebywamy dłuższy czas – w mieszkaniu czy w biurze.
Taśma LED która nie jest zabezpieczona przed działaniem wody oraz cząstek stałych. Taśma nie powinna być stosowana w miejscach o podwyższonej wilgotności.

Taśma LED IP20 to standardowa taśma przeznaczona do montażu w miejscach nienarażonych na zachlapanie i kontakt z wodą lub parą wodną.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.