Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 600 LED |
| Rodzaj diod LED | SMD 3528 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Biała zimna |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 9,6 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Długość rolki | 5m |
Taśma 600 LED 120 LED/m 3528 SMD, Biały
Taśmy LED nadają wspaniały efekt przy oświetlaniu pomieszczeń, sufitów, wnęk, półek, szaf oraz wielu innych miejsc wymagających doświetlenia bądź nadania oświetleniowego akcentu.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Taśmy LED z linii Standard posiadają uśrednioną wydajność odpowiadającą zapotrzebowaniu podczas instalacji półprofesjonalnych i przemysłowych systemów oświetlenia LED. Są częstym wyborem konsumentów w związku z ekonomicznym poziomem cen. Objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Taśmy LED to źródła światła, które w łatwy sposób pozwalają zmienić charakter każdego pomieszczenia przy minimalnym nakładzie sił i środków. Podświetlenie szafki kuchennej, oświetlenie biurka czy ściany medialnej – wszystko to jest możliwe przy wykorzystaniu taśm LED. Dzięki niewielkim rozmiarom, taśmy LED pozwalają na dyskretny montaż wewnątrz wyfrezowanych otworów w meblach. Wraz z zastosowaniem profili LED przeznaczonych do montażu w ścianach i sufitach, stanowią źródło estetycznych i funkcjonalnych projektów oświetlenia liniowego.
Światło o barwie białej zimnej pobudza organizm do pracy wprowadzając dodatkowo poczucie czystości i sterylności. Jest to idealna barwa do gabinetów lekarskich i kosmetycznych.
Taśma LED IP20 to standardowa taśma przeznaczona do montażu w miejscach nienarażonych na zachlapanie i kontakt z wodą lub parą wodną.

Do montażu taśmy LED wymagany jest zasilacz. Należy wybrać odpowiednią moc zasilacza (obliczoną na podstawie długości taśmy LED) oraz napięcie wyjściowe (musi być równe napięciu taśmy LED).
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.