Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 600 LED |
| Rodzaj diod LED | SMD 3528 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Czerwona |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 9,6 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Żywotność | 15000 |
| Długość rolki | 5m |
Taśma 600 LED 120 LED/m 3528 SMD, Czerwony
Taśmy LED nadają wspaniały efekt przy oświetlaniu pomieszczeń, sufitów, wnęk, półek, szaf oraz wielu innych miejsc wymagających doświetlenia bądz nadania oświetleniowego akcentu.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Taśmy LED z serii Standard to ekonomiczne taśmy LED do zastosowań półprofesjonalnych. Wszędzie tam, gdzie wymagania projektu akceptują uśrednione osiągi taśm LED wraz ze standardową dwuletnią gwarancją, taśmy LED z serii Standard będą idealnym wyborem.
Montaż oświetlenia LED dzięki zastosowaniu plastycznych i wąskich taśm LED jest prosty i efektowny. Nowoczesne taśmy LED pozwalają na budowę wielobarwnych systemów oświetlenia wzbogaconych o zaawansowane systemy zasilania i sterowania, stając się elementem systemów oświetlenia Smart Home. Najczęściej montowane przy użyciu profili aluminiowych LED pozwalających na trwałą instalację i dodatkowe odprowadzanie ciepła, w skrajnych przypadkach, pozwalają również na niezależne klejenie do powierzchni. Dzięki fabrycznej taśmie klejącej montaż taśmy LED jest stosunkowo łatwy.
Taśma LED w kolorze czerwonym przeznaczona jest jako element dekoracyjny wewnątrz pomieszczeń, do aranżacji światła akcentowego czy też oświetlenia meblowego. Dobrze spisuje się w pomieszczeniach, w których panuje dużo ruchu. Jest to kolor bardzo dynamiczny, pobudzający i przykuwający uwagę. Sprawdzi się w przedpokoju, korytarzu czy miejscu do ćwiczeń. Z powodzeniem może być wykorzystywany do różnego rodzaju akcentowego światła w sklepach, które chcą przykuć uwagę do witryny sklepowej lub wyeksponować określone przedmioty.
Taśmy LED IP20 to standardowe taśmy LED do zastosowań w wewnątrz pomieszczeń, w miejscach nienarażonych na występowanie wody lub pary znaczących ilości pary wodnej.

Montaż taśm LED wymaga zasilacza LED pozwalającego na przekształcenie napięcia sieciowego w niskie bezpieczne napięcie wyjściowe odpowiadające napięciu taśmy LED. Dobierając zasilacz, pamiętaj o obliczeniu odpowiedniej mocy zasilacza.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.