Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
mało
|
| Klasa szczelności | IP65 |
| Ilość diod | 600 LED |
| Rodzaj diod LED | SMD 2835 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Biała zimna |
| Napięcie | 24V |
| Moc | 9,6 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Długość rolki | 5m |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Seria taśm Standard to ekonomiczna wersja taśm LED. Taśmy tej serii mogą być stosowane tam, gdzie wymagania dopuszczają uśrednione osiągi taśm LED. Objęte są standardowa, dwuletnią gwarancją.
Elastyczne taśmy LED to idealne rozwiązanie dla oświetlenia każdego pomieszczenia. Sprawdzą się jako oświetlenie dekoracyjne w mieszkaniach, sklepach czy restauracjach. Łatwość montażu sprawia, że jest to rozwiązanie dostępne w każdej przestrzeni, często niepozwalającej na montaż tradycyjnych źródeł światła. Dzięki niskiemu napięciu pozwalają na montaż w miejscach ekspozycyjnych, gdzie oświetlenie wykorzystywane jest przez większą część dnia.
Światło w barwie białej zimnej wprowadza do pomieszczenia poświatę w delikatnym, błękitnym odcieniu. Taśma może być stosowana w miejscach, w których ważne jest skupienie.
Taśmy LED IP65 pokryte są silikonową warstwą, która chroni je przed kontaktem z wilgocią. Taśmy te mogą być stosowane w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Montaż Taśmy LED łączy się z koniecznością zastosowania zasilacza do LED pozwalającego na uzyskanie niskiego napięcia wyjściowego odpowiadającego napięciu użytej taśmy LED. Wybierając zasilacz LED musimy pamiętać również o obliczeniu koniecznej mocy zasilaczy.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.