Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 300 LED |
| Rodzaj diod LED | SMD 3528 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Biała zimna |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 4,8 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Długość rolki | 5m |
Taśma 300 LED 60 LED/m 3528 SMD, Biały Zimny.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Taśmy LED serii Standard to seria taśm o uśrednionych osiągach. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowań półprofesjonalnych. Taśmy LED tej serii to ekonomiczne rozwiązanie z dwuletnią gwarancją.
Elastyczne taśmy LED to idealne rozwiązanie dla oświetlenia każdego pomieszczenia. Sprawdzą się jako oświetlenie dekoracyjne w mieszkaniach, sklepach czy restauracjach. Łatwość montażu sprawia, że jest to rozwiązanie dostępne w każdej przestrzeni, często niepozwalającej na montaż tradycyjnych źródeł światła. Dzięki niskiemu napięciu pozwalają na montaż w miejscach ekspozycyjnych, gdzie oświetlenie wykorzystywane jest przez większą część dnia.
Światło w barwie białej zimnej wprowadza do pomieszczenia poświatę w delikatnym, błękitnym odcieniu. Taśma może być stosowana w miejscach, w których ważne jest skupienie.
Taśmy o stopniu ochrony IP20 zalecane są do stosowania w miejscach, w których nie występuje wilgoć i duże zanieczyszczenie. Brak silikonowej osłony, występującej w taśmach IP65, sprawia, że taśma lepiej odprowadza ciepła, co zwiększa jej żywotność.

Do montażu taśmy LED wymagany jest zasilacz. Należy wybrać odpowiednią moc zasilacza (obliczoną na podstawie długości taśmy LED) oraz napięcie wyjściowe (musi być równe napięciu taśmy LED).
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.