Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 300 LED |
| Rodzaj diod LED | SMD 3528 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Zielona |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 4,8 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Żywotność | 15000 |
| Długość rolki | 5m |
Taśma 300 LED 60 LED/m 3528 SMD, Zielony.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Taśmy LED z linii Standard posiadają uśrednioną wydajność odpowiadającą zapotrzebowaniu podczas instalacji półprofesjonalnych i przemysłowych systemów oświetlenia LED. Są częstym wyborem konsumentów w związku z ekonomicznym poziomem cen. Objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Taśmy LED pozwalają na montaż oświetlenia LED w większości, nawet najbardziej trudnodostępnych miejsc. Dzięki niskiemu napięciu, 12V lub 24V, stworzony system oświetlenia oparty o źródła światła LED zalicza się do tak zwanego bezpiecznego napięcia. Montaż taśm LED najczęściej odbywa się przy wykorzystaniu profili aluminiowych LED. Łatwa instalacja taśmy w profilu jest możliwa dzięki zamocowanej fabrycznie taśmie klejącej. Decydując się na taśmy LED mamy bardzo szeroki wybór mocy, barw i kolorów taśmy, co wraz z wyborem różnej gęstości diod LED, pozwala na uzyskanie nieskończonych ilości finalnych efektów świetlnych.
Taśma LED w zielonym kolorze przeznaczona jest jako element dekoracyjny wewnątrz pomieszczeń, do aranżacji światła akcentowego czy też oświetlenia meblowego. Dobrze spisuje się w pomieszczeniach, w których potrzebujemy ukojenia. Delikatna zieleń jest bardzo dobrym rozwiązaniem w sypialni, gdzie doskonale wpływa na relaks i wypoczynek. Barwa zielona sprzyja nauce i zapamiętywaniu: jest dobrym akcentem do biura lub pokoju dziecka.
Taśma LED IP20 to standardowa taśma przeznaczona do montażu w miejscach nienarażonych na zachlapanie i kontakt z wodą lub parą wodną.

Montaż Taśmy LED łączy się z koniecznością zastosowania zasilacza do LED pozwalającego na uzyskanie niskiego napięcia wyjściowego odpowiadającego napięciu użytej taśmy LED. Wybierając zasilacz LED musimy pamiętać również o obliczeniu koniecznej mocy zasilaczy.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.