Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
średnio
|
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 300 LED |
| Rodzaj diod LED | SMD 5050 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Biała ciepła |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 14,4 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Długość rolki | 50m |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Linia taśm LED Standard dzięki dobremu stosunkowi ceny do jakości oraz dwuletniemu okresowi gwarancji jest częstym wyborem podczas planowania przemysłowych i półprofesjonalnych systemów oświetlenia LED. Taśmy LED Standard są objęte dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Taśma LED dzięki swojej niewielkiej szerokości może być montowana niemal w każdym miejscu. Dzięki szerokiej dostępności barw i kolorów może służyć jako oświetlenie dekoracyjne lub stanowić część głównego oświetlenia zadaniowego. Dodatkowe zastosowanie profili pozwala na stworzenie rozbudowanych instalacji świetlnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
Światło o barwie białej ciepłej to światło sprzyjające odpoczynkowi i relaksowi. Sprawdzi się w mieszkaniach, w restauracjach i wszędzie tam, gdzie odpoczywamy.
Taśmy IP20 to taśmy, które nie posiadają ochrony przed wodą. Nie są zalecane do stosowania w miejscach o podwyższonej wilgotności. Brak silikonowej osłony powoduje, że taśma lepiej odprowadza ciepło, co przekłada się na dłuższą żywotność taśm LED.

Montaż Taśmy LED łączy się z koniecznością zastosowania zasilacza do LED pozwalającego na uzyskanie niskiego napięcia wyjściowego odpowiadającego napięciu użytej taśmy LED. Wybierając zasilacz LED musimy pamiętać również o obliczeniu koniecznej mocy zasilaczy.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.