Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Klasa szczelności | IP65 |
| Rodzaj diod LED | SMD 5050 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Neutralna |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 14,4 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Długość rolki | 25m |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Taśmy LED Standard z dwuletnią gwarancją to produkt przeznaczony do zastosowań półprofesjonalnych i przemysłowych. Osiągi taśm są uśrednione i odpowiadają standardowym parametrom wydajności obecnym na rynku. Dzięki dobremu dopasowaniu ceny do jakości, taśmy LED Standard są częstym wyborem kupujących.
Taśmy LED pozwalają na montaż oświetlenia LED w większości, nawet najbardziej trudnodostępnych miejsc. Dzięki niskiemu napięciu, 12V lub 24V, stworzony system oświetlenia oparty o źródła światła LED zalicza się do tak zwanego bezpiecznego napięcia. Montaż taśm LED najczęściej odbywa się przy wykorzystaniu profili aluminiowych LED. Łatwa instalacja taśmy w profilu jest możliwa dzięki zamocowanej fabrycznie taśmie klejącej. Decydując się na taśmy LED mamy bardzo szeroki wybór mocy, barw i kolorów taśmy, co wraz z wyborem różnej gęstości diod LED, pozwala na uzyskanie nieskończonych ilości finalnych efektów świetlnych.
Neutralna barwa taśmy LED może służyć jako źródło światła w pomieszczeniach, w których spędzamy dłuższy czas. Barwa neutralna ma dość obojętny wpływ na zmęczenie oczu dlatego może być rozwiązaniem w pomieszczeniach, w których łączymy pracę z aktywnością codzienną jak nowoczesne kuchnie otwarte na przestrzeń wypoczynkową.
Taśmy LED IP65 posiadają wysoki stopień wodoszczelności. Warstwa silikonu chroni je przed wilgocią. Mogą być stosowane w miejscach, w których znajduje się para wodna np. obszar pod szafkami w kuchni oraz w miejscach narażonych na kontakt z podwyższoną wilgotnością takich jak łazienki.

Taśma LED wymaga montażu zasilacza. Napięcie wyjściowe zasilacza musi być równe 12V. Moc zasilacza należy dobrać na podstawie długości odcinka taśmy LED.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.