Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Klasa szczelności | IP65 |
| Ilość diod | 300 LED |
| Rodzaj diod LED | SMD 5050 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | RGB+CCT |
| Barwa światła | Multicolor |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 14,4 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Długość rolki | 5m |
Taśma 300 LED 60 LED/m 5050 SMD, RGB+CCT
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Seria Standard to taśmy LED o uśrednionych osiągach wydajności. Objęte gwarancją dwóch lat stanowią doskonały wybór w instalacjach półprofesjonalnych, przemysłowych i wszędzie tam, gdzie projekt oświetlenia nie wymaga najwyższych parametrów świetlnych. Są doskonałym rozwiązaniem łączącym jakość i ekonomiczną cenę.
Taśmy LED, dzięki swoim rozmiarom i elastyczności, mogą być stosowane niemal w każdym dostępnym miejscu. Doskonale sprawdzą się jako oświetlenie dekoracyjne mieszkań, domów oraz przestrzeni komercyjnych. Przy wykorzystaniu różnorodności pasujących zasilaczy LED, w tym również zasilaczy wtyczkowych, mogą być montowane na każdym etapie wykończenia.
Taśma LED RGBCCT to taśma, która łączy w sobie efektowność taśmy RGB z funkcjonalnością taśm CCT. Możesz cieszyć się światłem z palety barw RGB oraz standardowym białym oświetleniem montując tylko jedną taśmę LED. Taśma umożliwia wybór temperatury barwowej białego światła. Wymaga montażu sterownika.
Taśma LED IP65 pozwala na instalację w pomieszczeniach o zwiększonym narażeniu na zachlapanie jak łazienka czy okolice podłogi w garażu. Podniesiony stopień IP został uzyskany dzięki zastosowaniu specjalnej warstwy silikonu.

Montaż taśm LED wymaga zasilacza LED pozwalającego na przekształcenie napięcia sieciowego w niskie bezpieczne napięcie wyjściowe odpowiadające napięciu taśmy LED. Dobierając zasilacz, pamiętaj o obliczeniu odpowiedniej mocy zasilacza.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.