Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Klasa szczelności | IP65 |
| Ilość diod | 300 LED |
| Rodzaj diod LED | SMD 5050 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | RGBW |
| Barwa światła | Multicolor |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 14,4 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Długość rolki | 5m |
Taśma 300 LED 60 LED/m 5050 SMD, RGBNW IP65
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Linia taśm LED Standard dzięki dobremu stosunkowi ceny do jakości oraz dwuletniemu okresowi gwarancji jest częstym wyborem podczas planowania przemysłowych i półprofesjonalnych systemów oświetlenia LED. Taśmy LED Standard są objęte dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Montaż oświetlenia LED dzięki zastosowaniu plastycznych i wąskich taśm LED jest prosty i efektowny. Nowoczesne taśmy LED pozwalają na budowę wielobarwnych systemów oświetlenia wzbogaconych o zaawansowane systemy zasilania i sterowania, stając się elementem systemów oświetlenia Smart Home. Najczęściej montowane przy użyciu profili aluminiowych LED pozwalających na trwałą instalację i dodatkowe odprowadzanie ciepła, w skrajnych przypadkach, pozwalają również na niezależne klejenie do powierzchni. Dzięki fabrycznej taśmie klejącej montaż taśmy LED jest stosunkowo łatwy.
Taśma LED RGBNW to taśma multicolor z możliwością uzyskania barwy białej neutralnej. Diody RGB pozwalają na uzyskanie światła w kolorystyce z palety barw RGB, a dodatkowe diody emitują światło o barwie białej neutralnej. Taśma LED wymaga montażu sterownika, pozwalającego na zmianę koloru światła oraz włączenie światła białego.
Taśmy IP65 są polecane do montażu w miejscach narażonych na zwiększone występowanie wilgoci, pary wodnej lub na bezpośrednie zachlapania.

Montaż Taśmy LED łączy się z koniecznością zastosowania zasilacza do LED pozwalającego na uzyskanie niskiego napięcia wyjściowego odpowiadającego napięciu użytej taśmy LED. Wybierając zasilacz LED musimy pamiętać również o obliczeniu koniecznej mocy zasilaczy.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.