Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Klasa szczelności | IP65 |
| Ilość diod | 300 LED |
| Rodzaj diod LED | SMD 5050 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Żółta |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 14,4 W/m |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Żywotność | 15000 |
| Długość rolki | 5m |
Taśma 300 LED 60 LED/m 5050 SMD, Żółty IP65
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Linia Standard to taśmy LED o gwarancji dwóch lat. Posiadają parametry wydajności na poziomie standardowych źródeł LED obecnych na rynku. Dzięki dobremu stosunkowi ceny do jakości taśmy LED z linii standard są często wybierane do aplikacji półprofesjonalnych i przemysłowych.
Montaż oświetlenia LED dzięki zastosowaniu plastycznych i wąskich taśm LED jest prosty i efektowny. Nowoczesne taśmy LED pozwalają na budowę wielobarwnych systemów oświetlenia wzbogaconych o zaawansowane systemy zasilania i sterowania, stając się elementem systemów oświetlenia Smart Home. Najczęściej montowane przy użyciu profili aluminiowych LED pozwalających na trwałą instalację i dodatkowe odprowadzanie ciepła, w skrajnych przypadkach, pozwalają również na niezależne klejenie do powierzchni. Dzięki fabrycznej taśmie klejącej montaż taśmy LED jest stosunkowo łatwy.
Taśma LED w kolorze żółtym przeznaczona jest jako element dekoracyjny wewnątrz pomieszczeń, do aranżacji światła akcentowego czy też oświetlenia meblowego. Dobrze spisuje się w pomieszczeniach do relaksu. Żółty kolor przypomina nam kolory lata. Używa się jej w domach, restauracjach oraz w sklepach, gdzie zależy nam na stworzeniu przyjaznej atmosfery. Dobrze skomponuje się w nowoczesnych pomieszczeniach w odcieniach szarości i betonu.
Taśmy IP65 są polecane do montażu w miejscach narażonych na zwiększone występowanie wilgoci, pary wodnej lub na bezpośrednie zachlapania.

Montaż taśm LED wymaga zasilacza LED pozwalającego na przekształcenie napięcia sieciowego w niskie bezpieczne napięcie wyjściowe odpowiadające napięciu taśmy LED. Dobierając zasilacz, pamiętaj o obliczeniu odpowiedniej mocy zasilacza.
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.