Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
średnio
|
| Klasa szczelności | IP65HS |
| Ilość diod | 300 LED |
| Rodzaj diod LED | SMD 2835 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ źródła światła | Jednokolorowe |
| Barwa światła | Biała zimna |
| Temperatura barwowa | 6500K |
| Napięcie | 12V |
| Moc | 9,6 W/m |
| CRI | 80 |
| Rodzaj intensywności strumienia | Energooszczędna (12V) |
| Szerokość PCB | 8mm |
| Żywotność | 15000 |
| Długość rolki | 5m |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.