Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
mało
|
| Typ | Inne |
Taśma dwustronnie klejąca z nośnikiem piankowym.
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Pomimo, że wszystkie nasze taśmy LED mają swój podkład klejący to taśma piankowa świetnie się spisuje w wymagających powierzchniach montażowych. Bardzo często w łączeniu równoległym LED trzeba prowadzić przewody wzdłuż taśm LED. Ta piankowa dwustronna taśma pomaga w przytwierdzaniu tych dodatkowych przewodów.
Klej nie traci swoich właściwości z upływem czasu, jest odporna na wilgoć, mróz, warunki atmosferyczne i substancje chemiczne. Przed przyklejaniem trzeba koniecznie oczyścić, osuszyć oraz odtłuścić montowane powierzchnie.
Taśma sprzedawana w rolkach 5-metrowych.
| Szerokość taśmy | 10 mm |
| Długość taśmy | 5 m |
| Rodzaj nośnika | Pianka PE biała 0,8mm |
| Rodzaj przekładka | Biały papier silikonowany |
| Rodzaj kleju |
Kauczuk syntetyczny |
| Grubość bez przedładki (µm) | 900 |
| Przyczepność do PE (N/25mm) | 110 |
| Ścinanie statyczne | >168 (3 kg) |
| Wytrzymałość na rozciąganie (N/25mm) | 45 |
| Odporność na temperatury (ºC) | -10 do +75 |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.