Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Typ | Wtyk |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Wtyk o rozmiarze 2.1 DC wraz z kablem 2 żyłowym. Pasuje do gniazda w rozmiarze 2.1 DC.
| Napięcie znamionowe | do 24V |
| Pierścień zewnętrzny | 5,5 mm |
| Bolec wewnętrzny | 2,1 mm |
| Długość przewodu | ok 7 cm |
| Materiał | polipropylen |
| Deklaracje bezpieczeństwa | CE, RoHS, IP20 |
| Gniazdo zasilania | 2,1/5,5 mm |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.