Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
mało
|
| Moc | 250 W |
| Napięcie | 48 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Napięcie | 48 V |
| Typ montażu | Na zewnątrz |
| Kompatybilność zasilacza | GENESIS Tracklight |
| Kompatybilność zasilacza | LUMINES |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Zasilacze KGP 48 V DC LV250W48CG2 charakteryzują się kompaktowym rozmiarem, smukłą konstrukcją i niewielką wagą. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie ich nawet w najbardziej wymagających przestrzeniach. Parametry pozwalają na ukrycie zasilacza i uzyskanie estetycznego wykończenia. Wysoka sprawność i niski wzrost temperatury pozwalają na zminimalizowanie zużycia energii elektrycznej oraz wydłużenie żywotności zasilacza. Zasilacz o stopniu ochrony IP20 jest przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Zasilacze KGP 48 V DC są zgodne z międzynarodowymi normami oświetleniowymi oraz posiadają zabezpieczenia zwarciowe, nadprądowe, nadnapięciowe i termiczne.
| Moc | 250 W |
| Prąd wyjściowy | 0 ÷ 5.21 A |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V AC |
| Napięcie wyjściowe | 48 V DC |
| Wymiary [dł. × szer. × wys.] | 400 × 40 × 22 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Certyfikaty | CE, ENEC, EAC, SELV |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.