Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
mało
|
| Moc | 300 W |
| Napięcie | 24 V |
| Klasa szczelności | IP65 |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Zasilacze impulsowe Mean Well to produkty przeznaczone do zasilania szerokiej gamy urządzen o napięciu 12V i 24V.
Produkty mogą być stosowane w pomieszczeniach o zwiększonym ryzyku zawilgocenia ze względu na stopień ochrony IP67.
| Moc | 300W |
| Napięcie | 24V |
| Prąd | 12,5A |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Wymiary | 246x77x39.5mm |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.