Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
mało
|
| Moc | 15 W |
| Napięcie | 12 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Zasilacze impulsowe Mean Well to produkty przeznaczone do zasilania szerokiej gamy urządzen o napięciu 12V i 24V.
| Moc | 15W |
| Napięcie | 12V |
| Prąd | 1,25A |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 17.5x90x54.5mm |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.