Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Moc | 60 W |
| Napięcie | 24 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Zasilacze impulsowe Mean Well to produkty przeznaczone do zasilania szerokiej gamy urządzen o napięciu 12V i 24V
| Moc | 60W |
| Napięcie | 24V |
| Prąd | 2,5A |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary | 52.5x90x54.5mm |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.