Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
mało
|
| Moc | 150 W |
| Napięcie | 12 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Zasilacz impulsowy o napięciu wyjściowym 12V DC.
Zasilacz przeznaczony jest do urządzeń elektrycznych zasilanych napięciem stałym 12V DC.
Dane techniczne:
| Moc zasilacza | 150W |
| Maksymalne natężenie prądu | 12.5 A |
| Napięcie prac | 12V |
| Stopień wodoszczelności | IP20 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Wymiary | 159 x 97 x 30 |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.