Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Akcesoria | Zasilacz LED |
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Zasilacz DALI firmy BOKE to zasilacz umożliwiający ściemnianie, przeznaczony do zasilania paneli LED TITAN i PLANET.
| Moc | 42W MAX |
| Prąd wyjściowy | 0.45-1.10 A |
| Napięcie wejściowe | 200-240 V AC/DC |
| Napięcie wyjściowe | 6-38/40/42 V DC |
| Wymiary [dł. × szer. × wys.] | 140*71*30 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Certyfikaty | CE, ENEC, UKCA, RCM, CCC, EL, DALI-2 |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.