Do pełnego pakietu brakuje: produktów
| Stan magazynowy: |
do potwierdzenia przez opiekuna klienta po zamówieniu
|
| Typ | Złącze |
Złącze LED 2 PIN gniazdo (złącze męskie) z przewodem 15 cm
Do pełnego pakietu brakuje: produktów
Do pełnej rolki brakuje: metrów
Szybko-złącze umożliwiające połączenie przewodów i taśm LED. Aby uzyskać kompletne połączenie, należy zakupić gniazdo i wtyk.
| Umax | 300V |
| Przekrój | 24AWG / 0,2mm2 |
| Tmax | 90 °C |
| Imax |
2A |
| Długość przewodu | 14,5 cm (długość całość 15 cm) |
| Zalecana temperatura pracy | <60°C |
| Warunki pracy | Wewnątrz, złącza nie wodoodporne |
| Styki: | Miedź niklowana |
Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
Projekt, który chcesz usunąć, znajduje się w Twoim koszyku, albo został wysłany jako zapytanie ofertowe i czeka na zaakceptowanie.